תקנון

 

ברוכים הבאים לפלטפורמת “אלפים” (www.alafim.co.il) ח.פ. 039924915 שכתובתה רח’ אח”י אילת 19 חיפה (להלן: “אלפים”).

“אלפים” מספקת פלטפורמה פרסומית לבעלי עסקים הרוצים למכור את מוצריהם / שירותיהם (להלן: “בתי עסק”) למשתמשי קצה (להלן: “הקונים”).

למען הסר ספק, אין לראות את “אלפים” כצד בתהליך מכירת ואספקת המוצר או כמי שחב אחריות כלשהי על המוצרים ו/או השירות של בתי העסק. בנוסף, ל”אלפים” אין יד בייצור/שיווק/אספקה/מכירה של המוצרים המוצגים באתר.

“אלפים” מעמידה לרשות החנויות/נותני השירות את הפלטפורמה בכדי שיוכלו להציג, לפרסם ולמכור את מוצריהם / שירותיהם. הפלטפורמה מספקת  שירותי ביצוע עסקאות מקוונות באינטרנט וסחר אלקטרוני. האתר מופעל, משווק ומנוהל על ידי “NEWPOST – פרסום במדיה” (להלן: “מפעיל האתר”).

“אלפים” שומרת על זכותה לשנות את מדיניות הפרטיות מעת לעת, על פי שיקול דעתה הבלעדי. המדיניות נכתבה על מנת להבהיר ולהבטיח התנהלות נכונה אתית ומשפטית כלפי כל אחד מהצדדים.

כל המשתמש באתר – מצהיר בזאת כי מודע למדיניות הפרטיות באתר “אלפים” ומקבלם, וכי לא תהא לו או למי מטעמו טענה או דרישה או תביעה נגד “אלפים” וכל נושא משרה ב”אלפים”, או כל מי מטעמם.

במידה ולא תסכים לפעול ע”פ מדיניות הפרטיות של “אלפים” (להלן: “מדיניות הפרטיות”), עליך להימנע משימוש באתר .התנאים במדיניות הפרטיות מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועדים לגברים ונשים כאחד.

רישום לאתר:

על הקונה / המוכר לבצע רישום חד פעמי לאתר, ולהזין כתובת דואר אלקטרונית עדכנית ולבחור סיסמא מאובטחת. כל סוחר או משתמש קצה שהוא מחוייב למלא טופס רישום הכולל – שם + שם משפחה, טלפון, כתובת, מספר תעודת זהות ופרטי תשלום (כרטיס אשראי או חשבון  PayPal). על הפרטים הנמסרים להיות נכונים, מדוייקים ומלאים – אחרת לא יוכל למכור או לקנות באתר “אלפים”.

אבטחת מידע:

אתר “אלפים” מאובטח ומכיל בתוכו נהלים ומערכות לאבטחת המידע המצוי באתר.

עם המאמצים המירבים וצימצום הסיכון מצד “אלפים” – לא קיימת ודאות מוחלטת כי המידע לא ייחשף במקרה של פריצה למערכות או שרתי האתר. לכן, “אלפים” אינה מתחייבת כי האתר יהיה חסין באופן מוחלט בפני גישה בלתי מורשית למידע המאוחסן בה (ובלבד שנקטה אמצעים סבירים למנוע אותן).

 

מאגר מידע ושימוש בו:

בעת השימוש באתר נאסף מידע על משתמש הקצה – כל אשר משתמש באתר מצהיר כי הוא יודע ומקבל זאת, בנוסף “אלפים” רשאי ואחראי לשמור במאגריו מידע אשר נמסר ע”י המשתמש וכן להשתמש במידע בכפוף למדיניות הנ”ל ולהוראות כל דין.

שימושים אפשריים למידע –

* לאפשר שימוש של משתמש הקצה באתר * לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר * לאפשר רכישת מוצרים באתר * פרסום מידע ותכנים באתר * להתאים את העסקאות והמודעות שיוצגו בעת ביקורו של משתמש הקצה באתר בהתאם לתחומי ההתעניינות של משתמש הקצה.

“אלפים” לא תעביר את המידע האישי אודות משתמש הקצה, כפי שנמסר לה על ידי משתמש הקצה, כולו או חלקו, לצד שלישי כלשהו אלא בהתאם לאמור להלן.

אלא אם מתקיימים אחד התנאים הבאים:

  • “אלפים” קיבלה את הסכמתו של משתמש הקצה לחשוף מידע זה.
  • חשיפת המידע או חלקו לגורמים מסוימים דרושה לשם אספקת השירותים. (לגורמים אלו תהא זכות מוגבלת להשתמש במידע זה למטרה שלשמה המידע מסופק)
  • כאשר מסירת המידע נדרשת על פי חוק או במידת הצורך במסגרת הליכים משפטיים, לרבות במקרה שבו יתקבל אצל “אלפים” צו שיפוטי המורה למסור את פרטיו של משתמש הקצה לצד שלישי כלשהו
  • במקרה של מחלוקת משפטית בין משתמש הקצה “לאלפים” המחייבת את חשיפת פרטי משתמש הקצה.
  • במקרה בו יימצא כי פעולותיו של משתמש הקצה מפרות את תנאי השימוש או שהינן מנוגדות לדין,
  • במקרה שבו “אלפים” תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לתאגיד אחר או תמזג את פעילותה עם תאגיד אחר, ובלבד שהתאגיד האחר יקבל על עצמו את הוראות מדיניות הפרטיות.
  • במידה והלקוח ביטל את העסקה אחרי שכבר בוצעה שליחה של המוצר יעבור המוצר ללקוח באריזתו המקורית ולאחר מכן יקבל זיכוי

דיוור

ל”אלפים” יש את הזכות  לשלוח מידע למשתמשי האתר בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – בין אם יישלח על-ידי מפעיל האתר ובין אם יישלח על-ידי מפרסמים אחרים.

המידע ישלח למשתמש ע”פ חוק, בהסכמתו המפורשת – בכל עת יוכל לבטל את ההסכמה ולחדול מקבלת מידע .

Cookies

כל המשתמש באתר “אלפים” מצהיר בזאת כי יודע ומעודכן שמפעיל האתר משתמש ב”עוגיות”  (Cookies). “אלפים” משתמשת ב”עוגיות” לצורך התפעול השוטף של האתר, לצורך איסוף נתונים מכל סוג שהוא, אימות פרטים ועוד.

 

לחץ חזרה לאתר 

השוואת מוצרים
  • Total (0)
השווה
0